O nas

Oferujemy nasze usługi z obszarów: branding, SEO, SEM, web development, grafika oraz druk
clutch
O nas

Art District

Specjalizujemy się w projektowaniu graficznym, a dokładniej w tworzeniu identyfikacji wizualnej, projektowaniu logo, grafik na social media, tworzeniu kampanii reklamowych, pozycjonowaniu SEO oraz tworzeniu stron internetowych opartych na systemie WordPress, Shoper, WooCommerce, Shopify. Przy bardziej złożonych aplikcjach internetowych wykorzystujemy Laravel oraz Vue.js. Nasza firma ma bogate dziesięcioletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam oferować wysokiej jakości usługi projektowe i tworzenie stron i sklepów www.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwijanie wizerunku naszych klientów oraz tworzenie efektywnych rozwiązań online. Współpracujemy z różnymi firmami, zarówno małymi lokalnymi przedsiębiorstwami, jak i większymi korporacjami, pomagając im osiągnąć sukces w internecie. Nasza pasja do projektowania oraz zaawansowane umiejętności pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom projektowym.

Jeśli poszukujesz partnera do profesjonalnego projektowania graficznego oraz tworzenia responsywnych stron internetowych, to jesteśmy gotowi służyć Ci naszą wiedzą i doświadczeniem. Oczekujemy na możliwość współpracy i tworzenia razem z Tobą wyjątkowych projektów.

Lat Doświadczenia
0
Lat na rynku
0
Zrealizowanych zleceń
0 +
Zadowolonych klientów
0 +

Dlaczego my?

Strony i sklepy internetowe

Tworzymy responsywne strony internetowe wraz z indywidualną dopasowaną szatą graficzną

Projekty graficzne

Tworzymy projekty wizytówek, ulotek, banerów, bilbordów, roll'upów, teczek, folderów, płyt, etc.

Drukujemy materiały

Opracowujemy projekty do druku, drukujemy oraz zajmujemy się dostarczeniem ich do klienta.

Bardzo polecam Studio graficzne Art District ! Profesjonalna , rzetelna obsługa. Doradztwo techniczne, współpraca i komunikatywność na wysokim poziomie. Jakub Skórkowski wykonał dla mnie projekt wizytówki i dwóch ulotek. Wykazał się dużą kreatywnością, opanowaniem i miłą prezencją. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

– Diana

The Best service, and really profissional, faster on the answer´s. I do recommend..

– Flávio

Polecam Projekt zaplanowany i zrealizowany tak jak oczekiwałem. Firma potrafi wysłuchać oczekiwań i przenosi je do realizacji 🙂 Na pewno jeszcze skorzystam.

– Karol